Kadir Çimenyemez

Çorbaların Faydaları

Çorbaların Faydaları

Çorbaların Faydaları

Çorbaların Faydaları, Ne Gibi Şifaları Vardır? Hangi Çorba Neye Faydalıdır? Sağlığınızı En İyi Şekilde Korumak İçin Hangi Çorbayı İçmeliyiz?
Her Derdimize Deva Tarhana Çorbası
Her Derdimize Deva Tarhana Çorbası

1.Her Derdimize Deva Tarhana Çorbası

Fakirin Vaz Geçmediği Şifa Deposu Her Derde Deva Tarhana Çorbası. İştah Açıcı Özelliğinden Bağırsak Dolaşımına, C Vitamininden Grip’e Ve Diğer Hastalıklarda En Etkin Çorbadır. Doktorlar Tarafından Bebeklerin Tarhana Tüketmesi Şiddetle Öneriliyor.
Diyabetlerin Vaz Geçilmezi Yayla Çorbası
Diyabetlerin Vaz Geçilmezi Yayla Çorbas

2. Diyabetlerin Vaz Geçilmezi Yayla Çorbası

Diyabet Hastalarının Vaz Geçilmezi Olan Yayla Çorbası. İçinde Yüksek Oranda Yoğurt Bulunmasından Dolayı, Bünyemize Faydalıdır. Sindirimi Kolay Olan Yayla Çorbası, Kilo Vermek İsteyen Kadınlarında Gözdesi Bir Çorbadır. Tokluk Hissi Sağlayan Yayla Çorbası Vücutta Yağ Kaybederek Zayıflamayı Sağlamaktadır. Tarhana Gibi Bu Çorbada Doktorlar Tarafından Bebeklere İçilmesi Şiddetle Önerilen Bir Çorbadır. Bağırsakları Düzgün Çalışmasını Sağlayan Ve Yoğurtla Vücuttaki Mikroplara Bağışıklık Sağlayıp Arındırmaktadır.
Kalp Dostumuz Mercimek Çorbası
Kalp Dostumuz Mercimek Çorbası

3. Kalp Dostumuz Mercimek Çorbası

Kalp Dostumuz Mercimek Çorbası. Ramazanda Belediyelerimizin İftarda Vaz Geçilmezi Olan Mercimek Çorbası Kalp Krizini Olasılığını Minimuma İndirmesiyle Yüksek Tansiyon Hastalarına’da Önerilmektedir. Zengin Potasyum Kaynağı Sayesinde Tansiyonu Düşürüyor.  Ve İçerisindeki Demir Sayesinde Kan Şekerimizin Düzenlenmesini Sağlıyor.
Enerji Deposu Grip Koruyucusu Tavuk Çorbası
Enerji Deposu Grip Koruyucusu Tavuk Çorbası

4. Enerji Deposu Grip Koruyucusu Tavuk Çorbası

Enerji Deposu Grip Koruyucusu Tavuk Çorbası. Soğuk Havalardaki Beklenmeden Gelen Griplerin Savunucusu. Uzmanların Doğal İlaç Olarak Tavsiye Edilen Tavuk Çorbası. Bünyede Bağışıklığı Yükselten Bizi Soğuk Havalarda Başta Grip Olmak Üzere Diğer Hastalıklardan Koruyan Tavuk Çorbası İçerisinde Verdiği Protein İle Antibiyotik Rolünü Üstleniyor. Aşırı Derece Enerji Kaybediyorsanız Bu Çorbayı Mutlaka İçmelisiniz. Daha Az Yağ Olduğundan Dolayı Kalp Krizini Azaltan Bir Ham Maddedir.
Zihni Geliştiren Mantar Çorbası
Zihni Geliştiren Mantar Çorbası

5. Zihni Geliştiren Mantar Çorbası

Zihni Geliştiren, Protein Açısından Oldukça Zengin Olan Mantar Çorbası. Vücudumuza Gerekli Proteini Doğrudan Alır Ve Demir Sayesinde Kan Akışımızı Hızlandırır, Kanımıza Ve Gözümüzün Yapısına İyi Gelmektedir. Kalp Ve Damar Hastalarına En Faydalı Gelebilecek Mantar Çorbasıdır. Çocukların, Gençlerin, Yaşlıların Kısaca Herkesin İçmesi Gerekilen Mantar Çorbası Zihin Ve Beden Gelişimini Tamamlar, Öğrenme Algısını Ve Gelişime Büyük Destek Sağlamaktadır.