Kadir Çimenyemez

6 Adet Ücretsiz WordPress E-Ticaret Eklentisi

6 Adet Ücretsiz WordPress E-Ticaret Eklentisi

6 Adet Ücretsiz WordPress E-Ticaret Eklentisi

Günümüzde internetten alışveriş yapmak sadece bir tık uzaklıktadır. Dışarı adım atmadan web üzerinden her şey satın alınabilir. Bu nedenle WordPress’in bize sunduğu ücretsiz, sitemize kolayca entegre edilebilecek E-Ticaret eklentilerini sizler için derledim.

WP e-Commerce

1. WP e-Commerce

WP e-Commerce, müşterilerin ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve dijital indirmelerinizi çevrimiçi satın almalarını sağlayan ücretsiz bir WordPress alışveriş sepeti eklentisidir.

Quick Shop

2. Quick Shop

Adından da anlayacağınız üzere hızlı mağaza eklentisidir. Hem paypal hem de e-posta işlevselliğine sahip WordPress Alışveriş Sepeti eklentisi olan hızlı mağaza, kenar çubuğu widgetlerinin yüklü olduğu herhangi bir WordPress sitesini desteklemektedir. Kullanıcıyı sepete eklediklerini gösteren ve onları kaldırabilmesine imkan tanıyan bir Sidebar widget’i ekler.

EShop

3. eShop

EShop WordPress için erişebilir alışveriş sepeti eklentisidir. Temel istatistikler, satış verilerini indirme özelliği, çeşitli indirim seçenekleri vb. gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

WooCommerce

4. WooCommerce

Bir şey satmanıza yardımcı olan E-Ticaret araç takımıdır. WordPress web sitenizi kapsamlı, geniş bir çevrimiçi E-Ticaret mağazasına dönüştürmektedir. Kurumsal düzeyde kalite ve özellik sunarken güvenebileceğiniz bir eklentidir.

Cart66 Lite

5. Cart66 Lite

Cart66 ile dijital ürünler veya fiziksel ürünler satabilirsiniz. WordPress kullanımı en kolay ancak işlevi güçlü bir E-Ticaret eklentisidir.

WpStoreCart

6. WpStoreCart

WpStoreCart, herhangi bir WordPress web sitesini kullanarak fiziksel ve dijital dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde satmanızı sağlar. WpStoreCart, herkesin hayal ettiği WordPress için ücretsiz, açık kaynak kodlu, kullanımı kolay aynı zamanda son derece güçlü bir E-Ticaret eklentisidir. WpStoreCart bir rüyanın gerçekleşmesi.